Вперше в області Twitter трансляція з прес-конференції

Вперше в області Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА 15 жовтня здійснюватиме Twitter трансляцію з прес-конференції на тему «Тенденції виборчої кампанії у Чернівецькій області. Погляд ГМ ОПОРА». Читати  трансляцію можна  за адресою http://twitter.com/opora_cv . Початок прес-конференції та трансляції о 16.00

Також інформування громадськості про гарячі новини та випадки дня виборів 31 жовтня, Чернівецьке представництво ГМ ОПОРА буде здійснювати за допомогою Twitter трансляції.

Інформація:

Twitter (Твітер; від англ. Twitter — «базікати») — соціальна мережа, яка являє собою мережу мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти.

2 коментарі

Святослав Вишинський
Реалії розвитку Інтернету в Чернівецькій обл. дозволяють вважати цю акцію прогресивною, однак у даний момент — навряд чи ефективною з т.з. інформування. Втім, варто думати, що це тільки питання часу.
Микола Костинян
абсолютно згоден.
МАЛО ТОГО, якби інтернет в області був дууууже навіть розвиненим — така трансляція не мала би змісту все одно.
на усіх івентах трансляція гарна тим, шо її здійснюють УЧАСНИКИ, а не організатори; організатори лиш створюють умови — як мінімум, вай-фай та розетки повсюди, а якшо ще й твіт-wall то це взагалі супер.

це не питання часу, це питання аудиторії; якшо зібралися люди, 80% з яких є активними твітерянами — МОЖЛИВО, буде трансляція.
ні — толку тоді з неї нуль.

дивимось #blogfest і спостерігаємо шо таке справжня трансляція.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте